Půjčky bez potvrzení o příjmu od MoneyNow

Rádi byste se postarali o trochu peněz na bankovním účtu, protože momentálně se blížíte k nule? Nenechte své problémy s penězi dojít příliš daleko a vyhněte se problémům dřív, než se dokážou zvětšit a zatlačit vás do nepříjemných situací. Vaše problémy pomůže překlenout rychlá půjčka. MoneyNow poskytuje nebankovní půjčky v hodnotách od 1500 Kč do 10 000 Kč a jde o skutečně rychlé vyřízení bez zbytečných formalit a zdržování.

Půjčky online brzy
Rychlé půjčky se vyřizují po celý týden. Žádosti o půjčky ihned jsou vám k dispozici celé dny a noci na webových stránkách, kde si potřebné údaje můžete vyplnit v pohodlí domova. Podmínkou k podání žádosti je vaše plnoletost a také zaslání jedné koruny z vašeho bankovního účtu na účet společnosti. Žádné poplatky předem za schválení se neplatí. Půjčka může být vyřízena rychle, protože se nepožaduje potvrzení o vašem příjmu  a nejsou potřeba ani žádné zástavy nemovitých a movitých majetků. Dokonce ani ručitel se nepotřebuje. Takto je umožněno získání půjčky seniorům, mladým lidem, nezaměstnaným, ženám na mateřské dovolené, studujícím. Jakmile je vaše žádost o půjčku schválena, budou vám poukázány do jedné hodiny domluvené finance. Jinak samotné schvalování je vyřízeno do 24 hodin – schvaluje se sedm dní v týdnu a 24 hodin denně.

Přečtěte si:  Nejlepší půjčka Ostrava – znáte ji?

Rychlé peníze, rychlé splacení
MoneyNow požaduje vrácení peněz i s dohodnutými poplatky a úroky do patnácti nebo třiceti dní. Jde o celkem krátkou dobu a je třeba si dobře promyslet, zda to zvládnete. Není problém si vše zaplatit i dříve. Při předčasném splacení se nezapočítávají žádné poplatky navíc. Od poskytovatele získáte smlouvu, kterou podepíšete a pošlete zpátky. K ověření nebankovní půjčky stačí uvést údaje z vašeho průkaz totožnosti. V případě dotazů a nejasností je vám k dispozici kvalitní zákaznická podpora.