Půjčka i přes exekuci na plat

Exekuce na plat je velice nepříjemná. Každý měsíc vám tak zůstávají prakticky minimální finance, se kterými tak tak vyjdete. Pokud jste navíc doteď žili na vysoké noze a jen vaše nejnutnější výdaje tvoří i polovinu vašeho platu, určitě každý měsíc neuvěřitelně živoříte.

Je nějaké řešení?

V takové situaci zbývá už jen několik možností. Buď si řeknete někomu blízkému, aby vás přes toto těžké období nějak pomohl převést. Tedy, že si od někoho blízkého půjčíte. Nebo se přestěhujete a začnete žít skutečně velice skromně, dokud toto období samo neodezní. Anebo jako poslední možnost si řeknete o pomoc profesionálům.

Přečtěte si:  Vyhýbáte se zaplacení dluhu?

Že jste byli ve všech bankách a nikde vám nechtěli půjčit?

Na banky rovnou zapomeňte! Ty si totiž chtějí natolik udržet svoji reputaci a image, že se prakticky všude před vámi hned zavřou dveře. Řešení naleznete někde naprosto jinde! Jedná se o soukromé finanční instituce a společnosti, které poskytují sice většinou malé a krátkodobé půjčky, za to však naprosto všem! Ano, i lidem s exekucí na plat.

Na koho se tedy máte obrátit?

Jedná se například o společnost Click Credit, která poskytuje finanční injekce i studentům, nebo o Ferratum, u které si můžete půjčit až deset tisíc korun, anebo o společnost fastfin.cz, která poskytuje naprosto bleskurychlé peněžní úvěry. Máte tedy více možností, kde vám rádi pomohou a kde se k vám jen neotočí zády!

Přečtěte si:  Nebojte se srovnávat půjčky. Vyhnete se vysokým úrokům

Dobří lidé nevymřeli!

Pokud si navíc půjčíte jistou částku na danou dobu splacení, budete ji mít zcela zdarma! Ano! Přesně takto to funguje u společnosti Ferratum, která poskytuje částky jeden, dva a tři tisíc na patnáct dnů zdarma. Budete-li si chtít půjčit více nebo na delší dobu, taktéž se nemusíte bát! Doplatíte se! Tyto společnosti mají totiž často naprosto bezkonkurenční úrokové sazby, které jsou jak od andělů.