Exekuce na plat není konečnou zastávkou!

Pokud máte exekuci na plat, víte, že vám každý měsíc zůstává pouze nezabavitelná minimální částka, se kterou musíte každý měsíc nějak vyjít. Tato částka není nijak horentní, ale často stačí. Někdy se však situace tak vyostří, že už několik dní před další výplatou žijete z nuly. Pokud navíc nemáte žádné zásoby jídla, může to znamenat i kritickou situaci pro celou rodinu! Takto to však nemusí skončit! Jak na nastalou situaci? Jak se nedostat na ulici? Jak přežít alespoň do další výplaty?

Přečtěte si:  Exekuce na plat

Můžete si půjčit bez úroků a poplatků

V takové situaci si můžete půjčit na následujících několik dnů, abyste do blížící se výplaty nějak vydrželi. Jenže u většiny půjček se pak dostáváte do začarovaného kruhu, protože další měsíc musíte navíc ještě připlatit nějaké ty poplatky nebo velice „oblíbené“ úroky. Takto to ale nefunguje všude.

Kde dostanete až 3 000 bez úroků?

Například společnost Ferratum poskytuje svým klientům až 3 000 korun bez dalších poplatků nebo úroků. Další měsíc tedy vrátíte pouze samotnou půjčenou částku a můžete začít opět s čistým štítem. I když to není horentní suma, k nákupu základních potravin naprosto stačí.

Co když ale další měsíc nebudete mít na splacení?

Pokud další měsíc zjistíte, že vaše výpočty splacení půjčky byly chybné a že i bez úroků a dalších poplatků nebudete schopni půjčku splatit, můžete si dobu splacení oddálit. I když se již jedná o placenou službu, je to rozhodně lepší varianta, než na sebe dobrovolně nechat zavolat další exekutory. Proto se už neomezujte a nebojte a ihned si půjčte!

Přečtěte si:  Exekuce na plat není konečná!