Exekuce na plat není konečná!

Pokud máte zrovna exekuci na plat, můžete si velice snadno a rychle pomoct k dalším penězům, které vám pomohou ke zlepšení současné finanční situace. My vám zde přinášíme hned několik možností, ze kterých si určitě vyberete!

Máte-li ještě volný čas…

V prvé řadě sáhneme po radě, kterou nejspíš slýcháte všude ve vašem okolí. Máte-li ještě nějaký volný čas, můžete si najít druhou práci a vydělávat si tak mnohem více a tím si zlepšit svoji stávající finanční situaci. Není to sice to nejjednodušší řešení, ovšem svůj účel splní. Zároveň tak získáte další praxi a nové zkušenosti, které se vám určitě budou hodit do života.

Přečtěte si:  Exekuce na plat není konečnou zastávkou!

Máte-li nemovitost v osobním vlastnictví…

Mnohem jednodušší možností je půjčka. Tu si můžete sjednat u nejrůznějších finančních institucí, jakými jsou banky nebo soukromníci. My vám zde ale přinášíme tip na velice oblíbený druh půjček, a to na Americké hypotéky. Ty totiž získáte zastavením nemovitosti a doložením pravidelného příjmu, a to všechno na jakýkoliv účel. Můžete tedy s těmito penězi zaplatit všechny své dluhy a následně už jen splácet tento úvěr.

Máte-li nějaký majetek…

Jako poslední zde přinášíme taktéž poměrně všeobecně známou radu, a to zástavu některých vašich věcí. Vlastníte-li například nějaké zbytečnosti či staré věci, zastavte je, prodejte je či jinak zpeněžte a i tak si zlepšete svoji životní úroveň.

Přečtěte si:  Exekuce a osobní bankrot

Víme, že žádná z těchto rad přímo neříká, jak se zbavit exekuce na plat, ovšem situace, ve které jste se ocitli, není úplně jednoduchá a tak to chcete trochu nápaditosti a pracovitosti, abyste si alespoň trochu pomohli od bídného stavu vaší peněženky.