Prakticky okamžitá pomoc ve finanční tísni?

Potřebujete velice rychle pomoc při vašich finančních problémech? Máte už na sebe napsanou nějakou exekuci, ne-li dokonce exekuci na plat? Myslíte si, že už vám nikdo nikde nikdy nepůjčí žádný finanční úvěr? Nebojte se! Na trhu pro vás stále existuje několik možností, jak tuto situaci vyřešit. Jednou z nich je i kreditní karta. Tu si můžete sjednat prakticky u každé banky, ovšem jednou z nejoblíbenějších je kreditní karta od Komerční banky.

Co poskytuje kreditní karta od Komerční banky?

Pokud si sjednáte kreditní kartu zrovna u Komerční banky, budete mít k dispozici spoustu možností, jak s kartou naložit. Výše úvěrového limitu u ní činí až 60 000 korun, a to bez nutnosti mít jakékoliv zajištění, bezúročné období je stanoveno na pětačtyřicet dnů a její platnost je na tři roky. Peníze tak máte neustále k dispozici a můžete bezpečně platit ve všech obchodech a vybírat z bankomatů kdekoli na světě.

Přečtěte si:  Bez exekuce za několik minut

Jaké jsou výhody kreditní karty od Komerční banky?

Tato kreditní karta má ale navíc spoustu nepřehlédnutelných výhod. Například neplatíte vůbec nic za její vydání, zdarma máte i pojištění proti neschopnosti splácet například v případě ztráty zaměstnání, dlouhodobé nemoci, invalidity nebo v nejhorším případě i úmrtí, můžete si na kterémkoliv bankomatu Komerční banky změnit svůj PIN kód ke kartě, můžete si vytvořit i vlastní design karty, můžete využít služeb Cash back, kdy při placení kartou za nákup můžete současně vybrat hotovost přímo na pokladně v obchodě a v neposlední řadě můžete také využít bezhotovostního čerpání na účty vedené jak v Komerční bance, tak i v jiných bankách v ČR. Skutečně mnoho výhod pro jeden produkt od jedné jediné banky.

Přečtěte si:  Exekuce na plat

Kde si můžete sjednat kreditní kartu od Komerční banky?

Pokud jste se již rozhodli, že si rozhodně tuto kreditní kartu budete chtít zařídit, navštivte jakoukoliv pobočku Komerční banky. Zde podepíšete smlouvu a seznámíte se ještě s dalšími detaily této kreditní karty. Je-li pro vás cesta až na pobočku Komerční banky příliš zdlouhavá, stačí navštívit i internetové bankovnictví MojeBanka, kde si kreditní kartu můžete taktéž sjednat. V neposlední řadě stačí zavolat na bezplatnou infolinku Komerční banky 800 521 521 a smluvit si kreditní kartu tímto způsobem.