Půjčky před výplatou – komu jsou určeny a kde je můžete sjednat?

Zeje vaše peněženka na konci měsíce prázdnotou? Nemáte z čeho uhradit nájem, fakturu od telefonního operátora, ba ani školní obědy pro své dítko? K tomu všemu se navíc přidal nečekaný výdaj, jehož uhrazení již nelze dále odkládat? Pak bude potřeba rodinný rozpočet alespoň částečně naplnit. Pokrýt výdaje posledních dnů v měsíci pomohou půjčky před výplatou. Jak takové půjčky vlastně fungují a kdo je poskytuje? Na to všechno a ještě mnohem více se podíváme na následujících řádcích.

Charakteristika půjček před výplatou

Tento produkt je výlučně v kompetencích nebankovních společností. Zpravidla se nejedná o nikterak závratné částky, ale o několik stovek či tisícovek, jenž mají pokrýt opravdu jen ty nejnutnější výdaje. Jelikož se skutečně nejedná o nikterak závratné částky, doba jejich splatnosti se pohybuje v rámci několik dnů, maximálně pak týdnů.

Přečtěte si:  Co dělat, když máte exekuci na plat?

Jak půjčky bez výplaty vybírat?

Základem úspěchu je zvolení nejen správného produktu, ale zejména také společnosti, jenž tento typ půjček zařadila do svého portfolia. Nesjednávejte si půjčku hned u prvního poskytovatele, jehož reklamu zhlédnete v televizi či na internetu. V tomto případě se více, než kdykoli jindy, vyplatí sázet na známé a ověřené poskytovatele působící na našem trhu již nějakou tu dobu. Nenechte se nalákat na nápadně výhodnou půjčku, ale raději zjistěte, co za její „výhodností“ stojí. Stejně tak nevěřte nízkým úrokům, ale raději se zaměřte na hodnotu RPSN, která může o mnohém vypovědět.