Kde můžete požádat o rychlé půjčky online?

Asi málokdo z nás se vyžívá v dlouhém a otravném vyřizování půjčky na pobočce banky nebo nebankovních společností. I samotné banky a nebankovní subjekty chápou, že internet je ideálním prostředkem jak zrychlit a zefektivnit interakci s klientem, který tak i z pohodlí domova může vybavit prakticky cokoliv. Není proto divu, že u mnoha klientů bank a nebankovních společností nabírají na popularitě i tzv. rychlé půjčky online. V případě, že preferujete půjčky z bankovních subjektů, jistě vás potěší fakt, že i na českém trhu existují bankovní subjekty, které mají ve svém portfoliu služeb i tento typ půjčky.

Výhodně můžete rychlé půjčky online získat buď v bankách nebo ve velkých nebankovních subjektech

Konkrétně jde ZUNO, mBank a Air bank, z nichž první dvě jmenované banky vyžadují od klientů vlastní účet v jejich bance, který je však zcela bezplatný. Air banka poskytuje rychlé půjčky až do 900 000 Kč, přičemž klient může počítat s tím, že peníze dostane už do 24 hodin od schválení. V případě ZUNO bank můžete získat online půjčku až do výše 500 000 Kč s lhůtou splatnosti až 72 měsíců. Nesmíme zapomínat na fakt, že všechny tři banky vyžadují od klientů kromě stálého měsíčního příjmu i čistý registr dlužníků.

Přečtěte si:  Půjčka online do 10 minut skutečně existuje

Poměrně výhodné rychlé půjčky online však můžete získat i jinde než ve zmíněných třech bankovních subjektech. Na trhu totiž v současnosti operuje hned několik velkých nebankovních společností, které poskytují rychlé půjčky online za poměrně atraktivních podmínek. Například společnost Cetelem umožňuje svým klientům získat půjčku prostřednictvím internetu až do výše 600 000 Kč, přičemž lhůta splatnosti může být až 120 měsíců. Podobné rychlé půjčky online poskytují i ​​nebankovní společnosti jako je Home Credit, Provident nebo CreditPortal.

Rychlé půjčky online jsou dostupné i ve formě tzv. mini úvěrů

Další skupinou nebankovních subjektů jsou společnosti, které se primárně zabývají poskytováním mikropůjček, které jsou dostupné například i klientům, kteří mají zápis v registru dlužníků, případně nemají možnost dokladovat svůj stálý měsíční příjem. Jde tak o klienty, kterých by s velkou pravděpodobností kromě bank odmítli i výše zmíněné nebankovní společnosti, které postupují při schvalování půjček téměř identicky jako bankovní subjekty.

Přečtěte si:  Půjčka online do 10 minut skutečně existuje

Mezi společnosti, které zpřístupňují rychlé půjčky online právě i takovým klientům patří například Půjčkomat, Ferratum nebo Profi Credit. V tomto případě jde spíše o menší půjčky jen do několika stovek eur s lhůtou splatnosti jen několik týdnů. Je však třeba poznamenat, že tyto krátkodobé rychlé půjčky online jsou známé kromě své velmi dobré dostupnosti i relativně vysokou úrokovou sazbou a vysokou RPSN.

Výhody rychlých půjček online

  • Dostupné i z pohodlí domova a to až do výše 25 000 eur
  • Mimo nebankovních společností je poskytují i ​​vybrané bankovní subjekty
  • Bez nutnosti ručení

Nevýhody rychlých půjček online

  • Vyšší úroková sazba a vyšší RPSN v případě tzv. mini rychlých půjčkách online, které jsou dostupné ve vybraných nebankovních subjektech i bez dokládání příjmu a nazírání do registru dlužníků
Půjčkomat nebo Profi Credit
moerschy / Pixabay