Jak rychlá je okamžitá půjčka?

Ocitli jste se v naléhavé finanční tísni, čeká vás bezodkladný výdaj, a sháníte proto snadno dostupnou, okamžitou půjčku? Nabídek je hodně, všechny se tváří jako to správné řešení, ale většinou jste z výsledku rozčarováni, jakmile si zjistíte podrobnosti. Nebo – v horším případě – jakmile se je dozvíte poté, co už jste smlouvu podepsali.

Pokud vám někdo nabízí, že za vámi okamžitě dojede autem a vysází vám peníze na ruku, ihned jeho stránky raději opusťte a hledejte jinde. S těmito společnostmi či jedinci je bezpečnější si nic nezačínat. Hledejte raději prověřenou nebankovní společnost. Proč nebankovní? Protože tyto společnosti své zákazníky zpravidla nijak zdlouhavě neprověřují jako klasické bankovní domy. I u nich se můžete setkat s férovým jednáním a rozumnými podmínkami.

Přečtěte si:  Výkon exekuce

Příkladem je Hypopůjčka od společnosti TGI Money a.s., což je seriózní společnost, která na zdejším trhu působí již deset let a prověřily ji tisíce zákazníků. Hypopůjčka je oblíbená okamžitá půjčka bez ručitele, o kterou si můžete zažádat online. U této americké hypotéky ručíte nemovitostí, odpadá proto spousta papírování a již do 24 hodin od odeslání elektronické žádosti se dozvíte, zda vám byl úvěr předběžně schválen. Peníze vám následně přijdou během pár dní od podpisu smlouvy.  Jedná se o bezúčelový úvěr, který můžete využít na cokoli, co momentálně potřebujete. Nikdo se vás nebude na nic vyptávat nebo dokonce požadovat účtenky a faktury.

Hypopůjčka zároveň nabízí parametry, jež jsou výhodnější než leckteré bankovní produkty. Její úročení je nižší a možná délka splatnosti delší než u běžných spotřebitelských úvěrů. Požadovanou částku si můžete zkusit zadat do úvěrové kalkulačky, a následně si vyzkoušet, jak vysoká by byla měsíční splátka při různé době splatnosti. Uvidíte, že budete mile překvapeni.

Přečtěte si:  Nebojte se srovnávat půjčky. Vyhnete se vysokým úrokům
Hypopůjčka
PublicDomainPictures / Pixabay